Fotografo patarimai jauniesiems

Fotografo patarimai jauniesiems

  1. Pasirūpinkite gražiomis šampano taurėmis: elegantiška jaunoji puošnia suknele ir vienkartinės baltos plastikinės stiklinaitės – neromantiškas ir juo labiau ne iškilmingas derinys.

  2. Nesuklyskite – makiažas ne antraeilis dalykas. Prie puošnaus apdaro dera nekasdieniškas makiažas. Išsirinkite patyrusį specialistą, naudokite kokybiškas bei išbandytas kosmetines priemones, atsiminkite, kad Jūsų makiažui gali tekti atlaikyti džiaugsmo ašaras, saulę, lietų, bučinius, vėją.

  3. Jei nešiojate akinius, pamąstykite apie galimybę juos pakeisti kontaktiniais lęšiais: akinių stikluose būtinai atsispindės saulė, medžiai, o gal net apkūni Jūsų tetulė... J

    .

Besikeičianti vestuvių fotografavimo mada Lietuvoje

 Besikeičianti vestuvių fotografavimo mada Lietuvoje

 

Laikas keičia ne tik vestuvinių šukuosenas, drabužių madas - keičiasi netgi pačios vestuvių šventimo tradicijos. Nenuostabu, kad pokyčiai neišvengiami ir vestuvių fotografavime. Fotografai turi taip pat prisitaikyti, keisti darbo taktiką, nuotraukų siužetus ir netgi atnaujinti fototechniką arba papildyti ją įvairiais, naujais rinkoje pasirodžiusiais priedais, kad galėtų įtikti reiklioms jaunavedžių poroms.

Teigiama, kad per pastaruosius du dešimtmečius pasikeitė švenčių įpročiai bei atsinaujinus fototechnikai, pasikeitė ir žmonių įgeidžiai, o paslaugų įkainiai per pastaruosius keletą metų pakilo 2–3 kartus.

 

Žinoma, kad tokiems rinkos pokyčiams postūmį davė ir pačios fototechnikos rinkos augimas, jos didesnės  galimybės. Pavyzdžiui, atliktos „Global Industry Analysts“ pasaulinės skaitmeninių fotoaparatų rinkos studijoje, teigiama, kad iki 2010 m. pasaulyje bus parduota daugiau negu 122 mln. skaitmeninių fotoaparatų. Populiarumas sparčiai auga dėl naujausių nuotraukų spausdinimo, jų saugojimo, baterijų ir interneto technologijų. Rinkos plėtros garantu ir toliau išlieka vartotojams prieinama kaina, nuolat diegiamos pažangios technologijos, leidžiančios fiksuoti nepriekaištingus kadrus.

.

Vestuvių fotografai žeria patarimus vestuvininkams

Vestuvių fotografai žeria patarimus vestuvininkams

 

Prieš objektyvą atrodykite kaip žvaigždės ir prezidentai
Reikia elgtis natūraliai, nepamiršti prieš objektyvą kvėpuoti, tačiau tuo pačiu stenkitės sudaryti sąlygas fotografui. Skubėkite lėtai, juk greičiausiai esate pastebėję kaip elgiasi valstybių prezidentai susitikimuose ar Holivudo žvaigždės prieš foto objektyvus. Jie neskuba, leidžia susirinkusiai žiniasklaidai fotografuoti net po keletą kartų, todėl mes galime pamatyti įdomių nuotraukų laikraščiuose ar kitoje spaudoje.

 

Ypač svarbu gerai pailsėti
Norint gerai atrodyti privalote gerai pailsėti išvakarėse. Pavargusius ir mažai miegojusius išduos pajuodavę paakiai, pablyškęs veidas, taip pat greitai pavargsite ir prarasite nuotaiką.

.

Idėja vestuvėms - nuotraukų parodėlė

Idėja vestuvėms - nuotraukų parodėlė

 

Ar kada nors pagalvojote, kad savo vestuves galite papuošti savo  nuotraukų parodėle? Tai labai miela ir nesunku įgyvendinti. Tereikia  susirasti ir atrinkti kolekciją gražių fotografijų. Nuotraukas atspausdinti, įrėminti ir pakabinti (pastatyti) kurioje nors šventės vietoje.

 

Būsimi jaunavedžiai nuotraukas gali atrinkti iš savo asmeninio  archyvo ir albumų. Tačiau dažniausiai žmonės tokių nuotraukų turi labai nedaug arba jos tiesiog per daug "buitiškos" ir prastos kokybės. Todėl naudinga susitarti su fotografu dėl priešvestuvinės fotosesijos LOVE STORY (priešvestuvinė fotosesija). Ne tik artimiau susipažinsite su fotografu, pasipraktikuosite, bet galėsite gautą medžiagą - nuotraukas panaudoti.

.

Fotografas vestuvėms ir vestuvių fotografavimas už minimalią kainą

Fotografas vestuvėms ir vestuvių fotografavimas už minimalią kainą

Galima daug kalbėti, diskutuoti tema apie vestuvių fotografavimą. Ir kiekviena pora renkasi vestuvių fotografą pagal patinkančias nuotraukas, draugų ar pažįstamų rekomendacijas, o kartais pasirinkimą nulemia tinkama kaina. Būtent šiek tiek plačiau pasvarstysiu apie fotografavimo paslaugų kainą. Viena aišku, kuo fotografas žymesnis, tuo daugiau užsakymų jis sulaukia, vis labiau užimtas tampa. Dėl šių priežasčių jo paslaugos brangios. Žinoma fotografavimo paslaugų kainoje kartais slypi ir įrangos kokybė. Jeigu vestuvių fotografas investavo didžiulius pinigus į fototechniką, jam fotografuoti už minimalų atlygį nuostolinga. Bet ką daryti rimtai nusprendusiam startuoti naujokui, kuris investavo nemažai į fototechniką, atnaujino fotoįrangą, tačiau nėra žinomas, kai jis negali leisti didelių lėšų reklamai ir t.t. Ir ką daryti besituokiančiųjų porai, kai norima gerų, gražių vestuvinių nuotraukų, tačiau vestuvių biudžetas ir taip jau gerokai suvaržytas?

Vestuves gali nufotografuoti draugai, giminės ir pažįstami.

.